Головна Новини На Тернопільщині закликали до неперервної молитви для припинення епідемії коронавірусу

На Тернопільщині закликали до неперервної молитви для припинення епідемії коронавірусу

Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк звернувся із закликом до усіх парохів та вірян УГКЦ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії розпочати цілодобову та неперервну молитву на вервиці за Боже змилування над народом та припинення епідемії коронавірусу.

Про це повідомили у пресслужбі архиєпархії.

«Через зростання кількості хворих та поширення епідемії коронавірусу благословляю і прошу звершувати усіх небайдужих посилену, неперервну та цілодобову молитву на вервиці. Тільки молитва до Бога робить нас сильними, дає силу боротися далі. Кожне лихо, чи то війна, чи епідемія у жодному разі не повинні ставати для нас джерелом відчаю. У цей Великий Піст вони є закликом до покаяння, до укріплення віри у Всемогутнього Бога. Особливо прошу жертвувати цю цілодобову молитву за недужих, за працівників медичної сфери, за людей слабких і незахищених, за всіх тих, хто несе відповідальність за безпеку і здоров’я народу», – сказав митрополит.

В архиєпархії повідомили, що парохам доручено залучити всіх молільників, формуючи відповідні списки, щоб ця молитва була неперервною та кожна особа могла зробити свій молитовний внесок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here