![23](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/07/23-1-640x360.jpg)
На автодорозі Львів – Кропивницький – Знам’янка сьогодні зранку зайнялася фура, яка перевозила малину. Сталося це поблизу села Кам’янки Підволочиського району. У вантажного автомобіля загорілася задня частина. Детальніше у сюжеті ТВ4
На автодорозі Львів – Кропивницький – Знам’янка сьогодні зранку зайнялася фура, яка перевозила малину. Сталося це поблизу села Кам’янки Підволочиського району. У вантажного автомобіля загорілася задня частина. Детальніше у сюжеті ТВ4