![vovku](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/10/vovku-640x368.jpg)
Ви навіть не уявляєте, чого довелося натерпітися мешканцям Зборівського району на Тернопільщині. Як це – зустріти на вулиці цілу ЗГРАЮ голодних вовків?! А якщо – на власному подвір’ї?… Люди вже налякані до СМЕРТІ! Села немов повимирали – всі бояться виходити надвір. Уже є навіть перші жертви, щоправда – серед вовків. Селяни нападають на них із вилами та палицями. Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу IСTV