Головна Новини На Тернопільщині екологічна інспекція судилась з впертим сільським головою

На Тернопільщині екологічна інспекція судилась з впертим сільським головою

Рішенням Львівського апеляційного адміністративного суду задоволено апеляційну скаргу Державної екологічної інспекції у Тернопільській області на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду у справі про визнання неправомірною бездіяльності та зобов’язання вчинити дії.

Мова йде про Струсівську сільську раду Теребовлянського району. Ще у травні 2016 року Інспекцією у ході планової перевірки тут було виявлено ряд порушень. За результатами перевірки, з метою усунення виявлених недоліків і порушень сільському голові видано обов’язковий до виконання припис. Наступні позапланові перевірки виконання припису показали, що у відведені терміни порушення не усунуті. Зважаючи на систематичне невиконання приписів, Інспекція звернулася до суду з вимогою визнати неправомірною бездіяльність Струсівського сільського голови та зобов’язати його виконати наступні дії:

– організувати збирання і видалення побутових відходів (від населення) на території Струсівської сільської ради, а також організувати роздільне збирання корисних компонентів цих відходів;

– забезпечити ліквідацію двох несанкціонованих сміттєзвалищ, виявлених на території с.Варваринці та с.Бернадівка;

– здійснити реальні заходи по припиненню скиду зворотних вод від 24-кв. будинку в с.Струсів по вул. Галицька,3.

У зв’язку з виконанням однієї з поставлених вимог, а саме ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалища, в цій частині суд закрив провадження. Решту вимог було задоволено, а отже маємо підстави сподіватися, що законні вимоги Інспекції таки будуть виконані, повідомляють у прес-службі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here