Головна Новини На Тернопільщині дозволять навігацію суден

На Тернопільщині дозволять навігацію суден

Відкрити навігацію для маломірних суден на Тернопільщині  з  20 квітня 2016 року і до початку льодоутворення. Про це йдеться в розпорядженні голови ОДА Степана Барни.

Районні державні адміністрації, виконкоми Тернопільської та Чортківської міських рад довести до відома власників маломірних суден, що експлуатація та стоянка суден, які не зареєстровані, не пройшли щорічного техогляду, без нанесених бортових номерів на водних об’єктах області забороняється.

Керівників підприємств, організацій та установ, які мають бази відпочинку на річках, озерах, водоймах області, до відкриття сезону відпочинку привести стоянки для маломірних суден у відповідність до вимог діючих Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах області з метою підготовки їх до щорічного огляду і одержання дозволу на експлуатацію у Полісько-Карпатському міжрегіональному територіальному управлінні Укрморрічінспекції.

 Відповідальних виконавців про хід виконання цього розпорядження інформувати департамент розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації до 10 грудня 2016 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here