![дтп ДТП](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/дтп-640x428.jpeg)
Для надання медичної допомоги в лікарню із тілесними ушкодженнями бригада швидкої госпіталізувала двох сімнадцятирічних жителів Залозецької територіальної громади. Хлопці потрапили у дорожньо-транспортну пригоду.
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що один з них, керуючи мотоциклом марки LIFAN LF150-2E, на трасі Почаїв-Зборів не впорався з керуванням та врізався в бетонну плиту. В результаті удару хлопці отримали тілесні ушкодження. Пасажира після надання меддопомоги відпустили додому, а от водія госпіталізували в травматологічне відділення.