Головна Новини На Тернопільщині два нових прокурори

На Тернопільщині два нових прокурори

Вчора, 30 січня Генеральний прокурор України Юрій Луценко призначив керівників двох мцісцевих прокуратур на Тернопільщині.

Зокрема, керівника Тернопільської місцевої прокуратури, Марцуна Миколу Івановича та керівника Кременецької місцевої прокуратури Тернопільської області Шарабара Анатолія Вікторовича.

Нагадаємо, що керівника Тернопілської місцевої прокуратури Віталія Сідорова Юрій Луценко звільнив після спецоперації НАБУ.

 

1 коментар

  1. Марцун – то колишній Підволочиський прокурор 2013-2014? Самовідданий борець з Майданом? Навіть суд його не послухав… Ото перемога.

    ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ (вступна та резолютивна частини) Справа № 819/151/14-a “05” лютого 2014 р. м. Тернопіль Тернопільський окружний адміністративний суд в складі: головуючої судді Подлісна І.М. секретаря судового засідання Субтельній Л.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі адміністративну справу за позовною заявою Прокурора Підволочиського району до Підволочиської селищної ради про визнання незаконним рішення № 1231 від 24.01.2014 р. та його скасування, – ВСТАНОВИВ: керуючись ст. ст. 2, 6, 7, 72, 86, 160 -163 КАС України, суд, – ПОСТАНОВИВ: В задоволенні позовних вимог Прокурора Підволочиського району до Підволочиської селищної ради про визнання незаконним та скасування рішення позачергової двадцять дев’ятої сесії Підволочиської селищної ради Тернопільської області шостого скликаання № 1231 від 24.01.2014 р. “Про найменування в смт. Підволочиськ Площі Героїв Євромайдану” – відмовити. Постанова суду набирає законної сили закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо воно не скасоване, набирає законної сили після набрання законної сили рішення за наслідками апеляційного розгляду. Апеляційна скарга може бути подана до Львівського апеляційного адміністративного суду у порядок і строки, передбачені статтями 186 і 254 Кодексу адміністративного судочинства України. Головуючий суддя Подлісна І.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here