![c60912d6d8409055](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/c60912d6d8409055-640x360.jpg)
На Тернопільщині на урок української мови в 5-А клас Кременецької ЗОШ №5 завітав військовослужбовець Богдан. Він зустрівся з ученицею Ганною Білосевич. Вона є авторкою малюнка, який боєць зберігає з перших днів повномасштабного вторгнення, пише Суспільне.
Про це йдеться у дописі Людмили Дубової на сторінці закладу в соцмережі.
“На третій день війни дівчинка Ганна Білосевич (тодішня учениця 4 класу) написала листа воїну-захиснику. Малюнок з листом потрапив до військовослужбовця ЗСУ Богдана. Він поставив собі за ціль віднайти цю дівчинку”, — йдеться у дописі.
![Зустріч військовослужбовця ЗСУ з авторкою малюнка Ганною Білосевич Зустріч військовослужбовця ЗСУ з авторкою малюнка Ганною Білосевич](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/56978b1572df8c33.jpg)
Військовослужбовець ЗСУ з авторкою малюнка Ганною Білосевич. Фото: Кременецька ЗОШ №5
Малюнок став для Богдана оберегом, каже Людмила Дубова.
“Боєць сказав: “Я зрозумів, заради кого воюю і кого захищаю. Малюнок є стимулом повернутися живим”. Богдан приїхав з передової і прийшов до дівчинки Ганнусі, щоб зустрітися й обійняти її. Дякуємо всім захисникам, низький їм уклін”.