Головна Новини На Тернопільщині військова казарма відповідатиме стандартам НАТО

На Тернопільщині військова казарма відповідатиме стандартам НАТО

У військовій частині в Теребовлі повним ходом ідуть ремонтні роботи. З їх темпами в черговий раз ознайомився голова районної державної адміністрації Юрій Ништа. Він відвідав контрольно-пропускний пункт (КПП), де уже вставлено енергозберігаючі вікна, замінено електропроводку, оббито стару штукатурку для нанесення нової, здійснено підготовчі роботи для укладання підлоги.
У казармі, де також побував очільник району, здійснено перепланування із загальної на куприкового типу за стандартами НАТО. Зокрема цей тип житла для військових передбачає проживання в одній кімнаті лише 3-4 військовослужбовців особового складу. Окрім того, у казармі уже проведено внутрішні штукатурні роботи, підготовчі роботи для укладання підлоги. На даний час відновлюється фасад казарми – проводиться його утеплення та оздоблювальні роботи, про це повідомила прес–служба Теребовлянської райдержадміністрації.


«Проект з казармено-житлового фонду у Теребовлі продуманий до деталей. Він відповідатиме усім стандартам НАТО. Маємо надію, що тут доволі комфортно розмістяться усі, хто нестиме службу у теребовлянській військовій частині», – наголосив Юрій Ништа.


Перебуваючи з візитом у військовому містечку, голова райдержадміністрації також поцікавився у військових як ідуть роботи із загородження території. Як вияснилось для остаточного завершення робіт ще є додаткова потреба у матеріалах. Оскільки зобов’язання із загородження території частини взяла на себе районна державна адміністрація, керівник РДА пообіцяв військовим найближчим часом доставити їм сітку та натяжний дріт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here