Головна Новини На Тернопільщині від початку року в ДТП загинули 11 людей

На Тернопільщині від початку року в ДТП загинули 11 людей

Триста п’ятдесят сім дорожньо-транспортних пригод трапилося від початку року на дорогах Тернопільщини. В аваріях загинуло 11 осіб, а 106 – отримали травми.
У порівнянні з аналогічним періодом 2019-го, у цьому році кількість інцидентів зросла майже на 40 відсотків. За минулий рік станом на 24 лютого аварії забрали життя восьми осіб і стали причиною каліцтва і травм ще сімдесяти шести.
За словами Юрія Бучковського, заступника начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області, аварійні ситуації виникали переважно з вини водіїв: вони або перевищували швидкість, або порушували правила маневрування та виїжджали на смугу зустрічного руху, або не дотримувалися безпечної дистанції.
– Найбільше автопригод з потерпілими трапилося внаслідок наїзду на пішохода. За січень та 25 днів лютого – 36 ДТП, а 27 – в результаті зіткнення. Двадцять одна аварія трапилася з вини кермувальників, які перебували в стані алкогольного сп’яніння.
Фахівці стверджують, що в країні щодня в аваріях гине близько 12 осіб, а 20-30 отримують травми в результаті яких потерпілі втрачають працездатність. Приблизно третина людей, які гинуть на дорогах – це пішоходи.
– Частіше вони гинуть вночі, бо ходять в темному одязі без будь-яких світловідбиваючих елементів, переходять дорогу у невстановлених місцях або перебігають проїжджу частину в стані алкогольного сп’яніння.
Поліція закликає усіх учасників дорожнього руху беззаперечно виконувати правила дорожнього руху. Бути пильними та обачними на дорозі, аби не наражати себе та інших на небезпеку!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here