![вч](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/вч-640x423.jpg)
Нагрудними знаками, подяками Міністерства освіти і науки України, грамотами Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради вчора відзначили кращих працівників краю. Урочистості відбулися у концерт-холі ТРЦ «Подоляни» напередодні їхнього професійного свята, яке традиційно відзначають у першу неділю жовтня.
«Педагог – це людина, яка повинна сіяти добро і виховувати найкраще у дітях. Я вірю у те, що реформа освіти і Нова українська школа принесуть позитивні зміни і дозволять нам виховати неймовірно хороших і успішних людей в майбутньому. Але найголовніше – вони допоможуть виховати справжніх українців», – наголосила начальник управління освіти Тернопільської облдержадміністрації Ольга Хома.