![34](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/34-640x426.jpg)
11-12 липня на Тернопільщині відбудеться проща до чудотворної ікони Матері Божої, яка знаходиться у парафіяльному храмі УГКЦ села Чернихів Залозецького деканату.
Чернихівська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці починає свою історію із 1578 року, коли вона вперше прославилася чудами у василіанському монастирі Різдва Пресвятої Богородиці в цьому ж селі, пише lypa.com.ua
Про це офіційно оголосив в час своєї візитації 25 лютого 1761 року представник єпископа Лева Шептицького.
Опис чудотворних дійств Чернихівської ікони Пресвятої Богородиці, перенесеної до місцевої парафіяльної церкви, подав в своїх записках місцевий парох о. Олексій Білинський.
Чернихівська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці прославилася численними чудами, про це свідчать численні дари – воти, які прикрашають ікону.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/image-2-scaled.jpg)