![272858381_240218541627946_4740626323102458461_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/272858381_240218541627946_4740626323102458461_n-640x480.jpg)
27 січня 2022 року о 22:08 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання легкового автомобіля в с. Заздрість Микулинецької територіальної громади Тернопільського району. Внаслідок пожежі знищено легковий автомобіль ВАЗ-21099.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/272842657_240218584961275_1491215871679496086_n-scaled.jpg)
Пожежу о 22:20 ліквідовано черговим караулом 25-го державного пожежно-рятувального поста 12-ї державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління.