![297130346_361624519494343_1284061756900911846_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/08/297130346_361624519494343_1284061756900911846_n.jpg)
2 серпня о 20:27 на автодорозі Т-20-06 “Городище-Зарваниця-Бучач” між с. Купчинці та с. Ішків Купчинецької територіальної громади Тернопільського району водій автомобіля “ВАЗ 2106” (особа встановлюється, зник з місця ДТП) не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. Внаслідок ДТП відбулося загоряння автомобіля.
Для ліквідації наслідків ДТП на місце події залучався черговий караул 18-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління.