Головна Новини На Тернопільщині виявили “мертві душі” у ВНЗ

На Тернопільщині виявили “мертві душі” у ВНЗ

У Кременецькій академії імені Тараса Шевченка виявили “мертві душі”. Студенти успішно здавали сесії, перебуваючи за кордоном безвиїзно.

Про це повідомляє голова первинної організації профспілки “Трудова солідарність” в академії Лідія Макаренко-Іванюта на своїй сторінці у Facebook.

“Гоголівські персонажі переслідують Кременецьку академію вже давно, варто згадати минулорічну «нагло» закриту справу щодо викладачів, які не з’являлись у навчальному закладі, а «дружили» із Кременецькою академією трудовими книжками. І ось знову «вилізла» детективна історія з «мертвими душами».
Керівництво академії, вводячи в оману викладачів, використовуючи адміністративний тиск і хитрість, провернуло аферу із студенткою заочної форми навчання, котра під час здачі низки екзаменаційних сесій перебувала безвиїзно закордоном, також є непідтверджена інформація, що дана особа навчалась за державний кошт!!!
Із незрозумілих причин студентка була відрахована напередодні Державних іспитів, можливо у зв’язку із переводом в інший навчальний заклад, чи спрацював здоровий глузд і її побоялись ввести у ЄДЕБО (Єдина державна електронна база з питань освіти), а можливо злякались революційних подій в державі. Невідомо”, – пише голова профспілки.

За цим фактом після заяви відділ поліції вніс дані до ЄРДР.

“На моє звернення до Кременецького ВП ГУНП, як голови первинної профспілкової організації «ТРУДОВА СОЛІДАРНІСТЬ» у КОГПА ім. Тараса Шевченка, щодо розслідування, яке стосується перебування студента заочної форми навчання закордоном під час успішної здачі екзаменаційних сесій у період з 2009 по 2013 рр., я отримала таку відповідь:
“У відповідь на Вашу заяву від 15.02.2016 року повідомляю, що 09.11.2015 року слідчим відділом Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні №12015210120000746, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбачено ч.І ст.358 КК України («Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», авторський коментар.!!!!!).
На даний час в межах розслідування кримінального провадження проводяться допити викладачів КОГПА ім. Тараса Шевченка, які приймали екзамени та заліки в Дроздовської У.Я., витребовується повний перелік документів, що стосуються процесу навчання останньої у вказаному закладі, виконуються вказівки Слідчого управління ГУНП в Тернопільській області. Після зібрання усіх необхідних матеріалів, отримання документів їм буде надана правова оцінка та прийняте обґрунтоване рішення по суті.
Здійснюється досудове розслідування.
Слідчий СВ лейтенант поліції О.Я. Якимчук”, – пишуть в поліції.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here