Головна Новини На Тернопільщині виділили 200 тисяч грн. на реалізацію мікрогрантових проектів в селі

На Тернопільщині виділили 200 тисяч грн. на реалізацію мікрогрантових проектів в селі

На Тернопільщині виділили 200 тисяч грн. на реалізацію мікрогрантових проектів в селі. Відбувається це в рамках Проекту «Село. Кроки до розвитку.Західні регіони 2019».
В рамках реалізації конкурсу «Село. Кроки до розвитку. Західні регіони. 2019» конкурсною комісією  відібрано 4 мікрогрантових проєки в Тернопільській області (бюджет 1 мікрогранту – 50 тис. грн).
Серед переможів конкурсу: мешканці Кременецького (1 проєкт) та Бережанського (3 проєкти) районів.
За грантові кошти заплановано закупити: пічку для хлібобулочних виробів;  розсадо-посадкову машину, навісну фрезу, обприскувач; екструдер для виготовлення кормів; обладнання для СТО.
Такий же конкурс відбувався й у 2018 році в рамках реалізації конкурсу мікрогрантових заявок Проекту «Село. Кроки до розвитку. Західні регіони 2018» (ПрАТ «Миронівський хлібопродукт») в Тернопільській області відібрано та реалізовано 7 мікрогрантових проєктів, кожен із яких отримає по 50 тисяч гривень.
Серед учасників конкурсу: мешканці Збаразького (1 проєкт), Монастириського (2 проєкти) та Бережанського (4 проєкти) районів.
За грантові кошти придбано: молочне стадо; облаштовано приміщення та закуплено холодильне обладнання для зберігання продуктів; облаштовано заклади харчування для туристів; забезпечено підведення комунікацій до бази сімейного відпочинку; закуплено обладнання для ягідного бізнесу; організовано цикл переробки продуктів рослинництва та молочної продукції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here