Головна Новини На Тернопільщині велика вода наробила шкоди (відео)

На Тернопільщині велика вода наробила шкоди (відео)

Негода вкотре наробила лиха на Тернопільщині. Рятувальники залучалися до відкачування води з підвалів, будівель, криниць.

Зокрема, черговий караул місцевої пожежної команди селища Мельниця-Подільська за допомогою мотопомп відкачували забруднену воду з 10 криниць села Зелена, що на Борщівщині. У цьому ж населеному пункті відбулося замулення 10 приватних дворів.
20 червня о 15:00 надійшла інформація про підтоплення двох колодязів у селі Порохова Бучацького району. Для проведення відкачування води на місце події залучався черговий караул 9 ДПРЧ Управління у складі 1 одиниці техніки та 4 чоловік особового складу.
Цього ж дня бійці 19 ДПРЧ Управління працювали над ліквідацією наслідків негоди у місті Монастириська, де інтенсивні опади спричинили підтоплення житлових та господарських будинків, домогосподарств та сільськогосподарських угідь на 4-ох вулицях міста. Було залучено 2 автоцистерни та 8 бійців ДСНС.
У селах Настасів (частково), Миролюбівка та Йосипівка Тернопільського району внаслідок сильного вітру було відключене електропостачання. У селі Йосипівка вітер пошкодив покрівлю фермерського господарства на площі 100 м.кв. та покрівлю житлового будинку на на площі 50 м.кв.
У Бережанському районі внаслідок негоди 5 населених пунктів без електропостачання.
Стан річок в області в нормі значного підйому рівня води не спостерігається

На Зборіщині в селі Дітківці під час дощу центральна вулиця розливається наче річка. Цього тижня, таке затоплення не вперше.

“Дорогі наші односельчани,сусіди:не рубайте рови,не везіть сміття в рови,каналізаційні та інші стоки не возіть, бо пів села в науці. Схаменіться -центр села цілий тиждень топити. Нам не допоможе ніхто:крім себе самих і бога. ВЛАДИ НЕМАЄ. Моя вулиця в період дощу сьогодні” – пише Наталія Буяр.

Сильні дощі на Тернопільщині наробили шкоди на Борщівщині, там замулило подвір’я та криниці. Пожежники відкачували зайву воду. 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here