Головна Новини На Тернопільщині батько трьох діточок бореться за життя

На Тернопільщині батько трьох діточок бореться за життя

Спочатку паралізувало руку, потім ногу. Діагноз, який пролунав з уст лікарів вразив родину Михайла Мохуна. У чоловіка діагностували пухлину головного мозку та крововилив. Родина проживає у селі Мужилів Підгаєцького району та виховує трьох діточок. Коштів на лікування немає, то ж надіяться на допомогу небайдужих, пише Файне місто

“Все трапилося раптово в четвер вночі. Почала сильно боліти голова в чоловіка, потім паралізувало руку і ногу. Нас терміново доправили у Підгаєцьку лікарню, де Михайла прокапали. Звідти нас перенаправили у Тернопіль. Пройшли обстеження та МРТ. Сказали, що є пухлина головного мозку та крововилив”, – розповідає дружина пана Михайла Галина Мохун.

Зараз чоловік перебуває у Києві, куди його направили для термінової операції. Відбудеться вона завтра. Про подальші прогнози говорити ще занадто рано. Зараз чоловік потребує інтенсивного лікування.

“Для нас всіх це великий шок. Ми не були готові почути такий вирок. Михайло потребує дороговартісного лікування. Тому ми вимушені просити всіх небайдужих допомогти нам побороти цю хворобу”, – додає жінка.

Ніхто не знає, що, кого і коли чекає, то ж, якщо у вас є можливість допомоги – зробіть це. Згодом воно віддається нам сторицею. Пан Михайло обожнює свою сім’ю – дружину, двох синочків та донечку, про яку дуже довго мріяв. Маленькій дівчинці всього 4 рочки. Допоможемо, аби її батько зміг виздоровіти та бути з нею ще довгі роки життя.

Карта Приватбанку:
5168 7426 0351 2983 Мохун Галина

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here