![grad](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/grad.jpg)
У соцмережах активно поширюють відео на якому видно, що село Літовищі Шумського району вчора, першого червня, рясно засипало градом. У коментарях в автора відео перепитують, чи це град, чи сніг оскліьки опадів дуже багато. Загалом погода на Тернопільщині зовсім не схожа на літню. Приміром в Бережанах через грозу утворився потоп.
А на початку травня жителі Тернопільщин писали, що паводок спостергіається на Дністрі.