На Тернопільському ставі змагатимуться на… драконах?На Тернопільському ставі відбудуться змагання із веслування на драгонботах – човнах у вигляді дракона.

Захід приурочений міжнародному Дню студентського спорту. Влаштувати незвичайні змагання вирішили студенти Тернопільського національного економічного університету, повідомляє Зік.

Як повідомили організатори, спортивне дійство відбудеться у середу, 20 вересня, в акваторії Тернопільського ставу. Перегони відбуватимуться між «Острівцем кохання» та пристанню.

Драгонбот, або ж «дракон», – це велике каное, з головою дракона і хвостом. Попереду сидить барабанщик, який б’є у великий барабан, задаючи ритм веслування для всього екіпажу. На кормі перебуває керманич, завдання якого – керувати великим стерновим веслом.

Історія цього виду спорту почалася понад 2000 років у Китаї. В Азії «дракони» за популярністю можуть позмагатися нині навіть із футболом. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/09/13/na_ternopilskomu_stavi_vlashtuyut_peregony_na_chovnahdrakonah_1167019
Категорії: Новини

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: