Головна Новини На тернопільських парковках бачили привидів, які брали плату за парковку

На тернопільських парковках бачили привидів, які брали плату за парковку

Загалом, їх зразу і не відрізнити від звичайних паркувальників – спеціальні жилети, впевнений підхід до автомобілів, знання тарифів, стійкий погляд в очікуванні плати.

Не думали, не гадали тернопільські водії, паркуючи свої автомобілі на спеціально відведених місцях, що  залишають своїх залізних коней  за відповідну плату під опіку, вибачте, привидів.

Також, не думали, не гадали  містяни,  що  на землі громади підприємливі роботодавці таких “паркувальників”,  маючи з того зиск, власне, за громаду і забувають. То ж, мабуть, своєчасним було реагування міських податківців, які і підняли завісу з таких таємничих і водночас зухвалих речей, як використання праці незареєстрованих працівників та виплата заробітної плати “в конвертах”. Тому, щоб заспокоїти тернополян, зауважимо, що на ці темні речі  уже пролите світло, в якому вималювався підприємець, не бажаючий фінансово підтримувати  громаду, сплачуючи належні платежі до казни та роблячи привидів із своїх паркувальників. А за шоу, як годиться, потрібно платити. На цей раз – вартість скорегована податківцями, з врахуванням штрафних та фінансових санкцій.

Василь Кравець, заступник начальника Тернопільської об’єднаної ДПІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here