Головна Новини На Теребовлянщині чоловік стріляв по вікнах: сусіди відбулися переляком, а хуліган –...

На Теребовлянщині чоловік стріляв по вікнах: сусіди відбулися переляком, а хуліган – чималим штрафом

Прикрий інцидент стався у серпні ц.р. Необтяжений важкою працею батько двох дітей Андрій С., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, проходив увечері вулицею с. Налужжя.

Аж тут побачив чоловіка, який стояв на власному подвір’ї, і спробував заговорити з ним. Але господар промовчав і вже хотів було повернутися до хати, як ображений Андрій без причини вчепився до нього та почав ображати, соковито вживаючи нецензурну лексику. А потім пішов додому, дістав пневмат із набоями та, продовжуючи матюкатись, почав стріляти по вікнах сусідів. Як згодом розповів потерпілий із дружиною, загалом обвинувачений зробив три постріли та втік додому.

Щоправда, у суді “герой” поводився по-іншому — щиро розкаявся, розповів, що повністю відшкодував збитки, погодився з усіма зібраними під час досудового слідства доказами та відмовився від їхнього дослідження у суді.

Теребовлянський районний суд визнав Андрія С. винним у хуліганстві (ч.1 ст. 296 КК) та оштрафував на 8 тис. 500 грн. (тобто на 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян). До того ж суд зобов’язав стягнути з нього понад 1 тис. 140 грн. за проведення судово-балістичної експертизи.

У цій історії найбільше шкода дітей та дружину засудженого, адже штраф стягнуть із мізерних доходів родини. Краще б вже присудили Андрію громадські роботи.

Олекса Чиж

Джерело: Тижневик “Номер один”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here