![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/1-8-640x360.jpg)
Багатодітна сім’я з п’ятьма дітками потребує ліжка, дивана, шафи і будь яких тумб для кухні, де можна буде зберігати продукти харчування. Багатодітна мати овдовіла у 23 роки, залишившись на рука з трьома маленькими донечками, без підтримки родичів.
З другим чоловіком, який є учасником АТО, народили ще два синочки. Батьки піклуються про діток. Раціонально використовують кошти соціальної допомоги. Завдячуючи Всім, хто пожертвував речі в «Соціальну КРАМницю» сім’я повністю забезпечена одягом, придбали ліжечка для маленьких діток, та вживанні електротовари для дому, а на обмеблювання кімнати для дітей не вистачає коштів. Сім’я зможе самостійно забрати меблі у будь який зручний для Вас час. Заздалегідь дякуємо усім хто відгукнеться.