![09042022-vitanyan-stolitnoi-yuvilyarki-3](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/09042022-vitanyan-stolitnoi-yuvilyarki-3-640x426.jpg)
09 квітня міський голова Сергій Надал привітав зі сторіччям тернополянку Величенко Стефаниду Дмитрівну. Ювілярка була зв’язковою УПА і на собі вона відчула, що таке тортури московських катів.
За любов до України, за боротьбу за незалежність Стефанида Дмитрівна пережила катування у Чортківській в’язниції і 10 років каторги на Сибірі. Має двох доньок, чотирьох онуків і вісім правнуків. Онук Степаниди Дмитрівни захищає зараз Україну.
«Від імені усіх тернополян бажаю Вам міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою. На Вашому прикладі виховувалися і виховуються сучасні діти і молодь, нове покоління патріотів і Героїв, – наголосив Сергій Надал. – Нехай Бог оберігає Вас і Вашу родину!».
![](https://ternopilcity.gov.ua/app7/09042022-vitanyan-stolitnoi-yuvilyarki-1.jpg)
![](https://ternopilcity.gov.ua/app7/09042022-vitanyan-stolitnoi-yuvilyarki-4.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/hhh-scaled.jpg)