Головна Новини На Різдвяні свята тернопільські правоохоронці поїхали в зону ООС

На Різдвяні свята тернопільські правоохоронці поїхали в зону ООС

Під звучання різдвяної коляди та з побажаннями легкої служби у середу, 9 січня, проводжали у двомісячне відрядження поліцейських Тернопільщини. Хлопці нестимуть службу на сході нашої держави в зоні проведення операції об’єднаних сил. Одне з основних побажань начальника поліції краю Олександра Богомола – це дотримання дисципліни, законності та повернутися додому здоровими.
– Вам гарної дороги, дякую батькам, родинам, що сьогодні прийшли провести наших колег. Умови роботи та несення служби – задовільні. Наші бійці забезпечені всім необхідним для несення служби.  Поліцейські нашого краю ще з травня 2014 року несуть службу спочатку в зоні проведення антитерористичної операції, а сьогодні в зоні проведення ООС. Із словами вдячності та надією про припинення неоголошеної війни в східній частині України звернувся до бійців і голова Тернопільської області Степан Барна.
– Дякувати Богу, що ви поверталися завжди цілими додому. Це тому, що у вас був присутній елемент патріотизму, порядку та самодисципліни. Вірю в те, що прийде час, коли ми перестанемо здійснювати ротації на схід України, бо і в Донецькій, і в Луганській областях замайорять українські прапори.
Ця поїздка на схід відбувається в дещо зміненому складі. Серед поліцейських – двадцять сім бійців роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль» та троє працівників патрульної служби. Останні їдуть у таке відрядження вперше. Олександр Богомол сподівається, що колеги з досвідом підтримають новоприбулих хлопців.
– Працівники патрульної поліції в Тернопільській області вперше їдуть на схід України спільно з ротою “Тернопіль”. Надіємося, що від хлопців з роти наберемося досвіду і будемо спільно нести службу, – каже  заступник командира взводу ТОР управління патрульної поліції Тернопільської області Тарас Пендрак.
Забезпечення пропускного режиму на блокпостах при в’їзді та виїзді із зони проведення операції об’єднаних сил – одне з основних завдань поліцейських Тернопільщини. Окрім цього бійці стежитимуть за громадським порядком на ввіреній їм території.
– Це контроль машин та людей, які будуть в’їжджати на нашу територію, або тих, хто виїжджатиме за межі підконтрольної Україні території, – розповів Петро Рафалюк – поліцейський  роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль».
Провести побратимів у далеку дорогу прийшли товариші, рідні, дружини і діти воїнів. Традиційно, перед виїздом їх благословив представник духовенства. Після спільної молитви за мир в Україні хлопці вирушили в далеку дорогу.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here