Головна Новини На Монастирищині хочуть закрити школу, в якій навчається два учня

На Монастирищині хочуть закрити школу, в якій навчається два учня

Учнів Марківської школи, що у Монастириській громаді, зможуть перевести на індивідуальну форму навчання. Це вирішили сьогодні на зібранні, на якому були батьки та представники міськради. За проголосували 5 батьків з 7 присутніх. Про це розповіла мама одного з учнів Ольга Венгринович.

Таке рішення прийняли, тому що в школі наразі навчаються 2 дитини, а заяви про зарахування в перший клас батьки не подали. Повідомила начальниця відділу освіти Монастириської міської ради Леся Мохун, повідомляє Суспільне.

Заступник міського голови Андрій Гладиш каже, школам, де у класі навчається менше 5 учнів, держава не виділяє освітні субвенції. А міська рада коштів на утримання навчального закладу не має.

Нагадаємо, сьогодні батьки учнів та жителі села зібрали 105 підписів проти закриття закладу, розповіла мама одного з учнів Ольга Венгринович. За її словами, не хотіли, щоб школу закривали, бо дітям потрібно було б добиратися до іншої школи в сусідньому селі Завадівка, що за 4 кілометри, а шкільного автобуса в селі немає.

“Ми не проти Завадівки, але там умови нічим не кращі. У нас хоч плісняви немає. І у нас своє подвір’я шкільне, тому діти не мають змогу вийти на дорогу. А там спортивний майданчик знаходиться: з одного боку – ріка, а з іншого – дорога”, – каже Венгринович.

Заступник міського голови Андрій Гладиш каже, що навчатись індивідуально діти зможуть після того, як за це рішення проголосують на сесії Монастириської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here