![370793075_621073416808184_7317766311568441150_n-768x1087](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/08/370793075_621073416808184_7317766311568441150_n-768x1087-1-e1693213262446.jpg)
Знову скорботна звістка долинула на Тернопільщину.
25 серпня на Луганщині, виконуючи бойове завдання, героїчно загинув мешканець Підволочиська Іван Шевченко. Він був бійцем 68-ої окремої єгерської бригади ЗСУ. Герою було 42 роки.
Про важку втрату повідомили на сторінці Підволочиської громади.
“Висловлюємо щирі співчуття сімʼї – дружині та синові, матері та всім рідним з родини, побратимам та друзям, всім тим, хто знав та буде зберігати добру памʼять про мужнього воїна Івана.
Вічна памʼять!
Герої не вмирають!”, – ідеться у зверненні на сторінці громади.