Головна Новини На Кременеччині дітей годували неякісними та небезпечними харчами

На Кременеччині дітей годували неякісними та небезпечними харчами

Харчування дітей  в закладах освіти Кременецького району перебуває під постійним контролем спеціалістів Кременецького районного управління Головного  управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Працівники  відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  проводять позапланові заходи щодо інспектування постачальників та  операторів ринку які надають послуги харчування у закладах освіти та здійснюють постачання харчових продуктів  та відбір зразків харчових продуктів відповідно доручення  Прем’єр-міністра України від 25.10.2019 року №37580/0/1-19 та від 28.09.2020 року №2604-05/58758-01.

Протягом лютого 2021 року спеціалісти Кременецького районного управління провели 8 позапланових заходів державного нагляду(контролю), відібрали 20 зразків харчових продуктів з метою лабораторного контролю та встановлення відповідності. За результатами проведення даних заходів видано 5 приписів до виконання, відповідно до рішення Головного державного ветеринарного інспектора Тернопільської області вилучено з обігу 3,6 кг.  неякісної та небезпечної продукції.

Нагадаємо, у дитячих садочках Тернопільщини три спалахи кишкової інфекції

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here