![59833362_1226901570805563_5086147980419923968_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2019/05/59833362_1226901570805563_5086147980419923968_n-640x480.jpg)
Тернопільський карповий клуб провів відбірковий Чемпіонат Тернопільської області до Чемпіонату України. Змагання пройшли на рідній водойомі, в колі найсильніших карпятників Тернопільської обл. Участь приймало 13 команд і боротьба була до останніх хвилин!
Не зважаючи на складні погодні умови ,всі залишились задоволені! Команда RadikCarpClub з загальною вагою 299,930 кг посіла перше місце! Також ними було зловлено Big-fish турніру короп 13,800 кг. Хочеться відміти велику кількість любителів які переходять в розряд спортсменів!
За інформацією Vadim Stecjuk