![30713442_570652353303805_822226168324292608_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2018/04/30713442_570652353303805_822226168324292608_n-e1523905285735-640x432.jpg)
Патрулюючи вулицю Живова у неділю, 15 квітня, близько 16-ї години, екіпаж побачив жінку, яка розмахувала руками. Інспектори зупинилися і відчинили дверцята.
«Ходіть сюди, подивіться, що там робиться», – кликала громадянка.
Нетверезий громадянин ображав і чіплявся до перехожих. Одного чоловіка він навіть спробував вдарити. Патрульні зреагували блискавично і затримали хулігана.
У відділку склали на нього адміністративний протокол за ст.178 КУпАП (Поява у громадському місці у стані алкогольного сп’яніння) та винесли постанову за ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство)