Головна Новини На дорогах Тернопільщини появляться блокпости

На дорогах Тернопільщини появляться блокпости

20150126-08З 24 січня на дорогах Тернопільської області – режим посиленого патрулювання. Також визначено місця розташування 17 блокпостів. Їх розгортатимуть у разі переміщення підозрілих осіб і виникнення загрозливих для мешканців області ситуацій.

Про це повідомив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра в ефірі телеканалу «ТТБ».

«Зараз ми працюємо над організаційними питаннями щодо розміщення блокпостів у Тернополі та області, – наголосив Леонід Олексійович. – Наше основне завдання – відпрацювати алгоритм, щоб при потребі розгорнути блокпости якомога швидше. За кожну ланку роботи мають відповідати конкретні  люди, забезпечені транспортом, пальним, матеріалами, які необхідні для спорудження блокпостів».

За словами Леоніда Бицюри, у зв’язку із загостренням ситуації на сході країни та загрозою терористичних актів, розроблено схеми патрулювання у населених пунктах Тернопільщини,  скоординовано рух  правоохоронців і представників громадських організацій.

Також залучено значну кількість представників «Автомайдану», «Самооборони», інших організацій, які мають  досвід патрулювання на дорогах міста та області минулого року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here