![294679161_1231784947654552_8287021833458564553_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/294679161_1231784947654552_8287021833458564553_n-e1658321760982.jpg)
Захищаючи Україну на Донеччині, загинув тернополянин Фоменко Володимир Вікторович (16.04.1974). Володимир працював начальником вимірювальної лабораторії метрологічної служби у КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”. У підприємстві загиблий працював від 1996 року.
У 2014- 2015 був учасником АТО, а з початком повномасштабного вторгнення у 2022 році не задумуючись став на захист України.
Разом з родиною у цей складний час розділяємо сум втрати Героя та висловлюємо щирі співчуття сім’ї та близьким Володимира Фоменка. Молимося та сумуємо разом з вами, поділяємо ваше горе, підтримуємо вас у годину скорботи.
Світла пам’ять та Царство Небесне Вічна пам’ять Герою України!
Серед загиблих у Часовому Яру – працівник КП ТМТКЕ. Висловлюємо щирі співчуття родині Героя!