«На городі бузина, а в Києві хунта. Всім по два раби дісталось, а мені півфунта» — українці жартують над пропагандою

nDBc8QZMKvAРосійська пропаганда видала чергову порцію маразму. В сюжеті  Першого телеканалу присвяченому присвячений 70-річчю звільнення України від фашистів, не обійшлося і без екстраполяції на сучасні події, зокрема Національну гвардію.

Чоловік, названий «представником сільської громади» села Степанівка розповідає, що бійці Нацгвардії у відповідь на питання «За що ви воюєте?» відповіли: «Нам пообіцяли клаптик землі та два раба».

Українські соціальні мережі вибухнули хвилею гумору про #двараба.

Снимок

Творчість і креатив зачепили і вищі чини, зокрема міністра внутрішніх справ Авакова та заступника голови Дніпропетровської ОДА Бориса Філатова «Тут всі вирішили позмагатися в жартах про особистих рабів. Щодо мене, я віддаю перевагу рабиням. Більше толку і очам приємніше».

B1rD7-ICcAEmXX8

Арсен Аваков пожартував, що татуювання у керівника Національної телекомпанії України Зураба Аласанії «вказує на приналежність до вищої касти хунти, яка дає право на подвійну нормативну кількість рабів».

Найбільшої популярності набули «поетичні» стьоби.

10801560_863940110317468_5493303652422721785_nПоет Артем Полежака на основі сюжетів російського телебачення написав вірш, перефразувавши відомий твір Тараса Шевченка:

«Садок вишневий коло хати, Раби сапають буряки, Фрейлехс танцюють парубки, Висить дитинка розіп’ята – Над тільцем порхають круки…»

11Співачка Каша Сальцова у Twitter поширила нову обробку народної пісні «Ой на горі два раби, два раби. Сам на своїх зароби» та авторської «Два кольори мої, два кольори. Не треба заміж йти, коли є два раба».

Також співачка придумала перифраз примовки: «На городі бузина, а в Києві хунта. Всім по два раби дісталось, а мені півфунта».

Ще одну відому пісню перекручують як «Ти ж мене підманула, ти ж мене підвела…Я чекав тут дві рабині, ти ж ‎два раби привела…» та «Ти казала у суботу підем разом на роботу. Я прийшов, тебе нема. Замість тебе два раба!».

Або ж така: «Їхали козаки, із Дону до дому підманули два раби, забрали з собою!»

1111

Категорії: Новини

Теги: ,

Loading...

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d такие блоггеры, как: