Головна Новини На водіїв Тернопільщини полюватиме лазерний прилад TruCAM

На водіїв Тернопільщини полюватиме лазерний прилад TruCAM

Уже з понеділка, 03 грудня 2018 року, на дорозі міжнародного значення М – 09 «Тернопіль-Львів-Рава-Руська» інспектори управління патрульної поліції в Тернопільській області фіксуватимуть швидкість автотранспорту за допомогою лазерного приладу TruCAM.

Про це повідомили у Патрульній поліції Тернополя.

Про його використання будуть повідомляти встановлені дорожні знаки 5.70, які попереджатимуть водіїв про те, що ведеться фото-, відеофіксація порушень Правил дорожнього руху:
➡️0+110 м (в напрямку м. Львів);

➡️16 км+070 м (в напрямку м.Львів);

➡️18 км+200 м (в напрямку м.Тернопіль);

➡️32км+150 м (в напрямку м. Львів);

➡️34 км+500 м (в напрямку м.Тернопіль)

Спостереження вестиметься виключно з узбіччя дороги, де буде припаркований службовий автомобіль з включеними проблисковими маяками синього кольору.

У перший день патрульні проводитимуть профілактичні бесіди і нагадуватимуть водіям про швидкісний режим. Уже з наступного дня за порушення правил – штрафуватимуть.
Згідно частини 1 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 20 км/год – тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень; Згідно частини 3 статті 122 КУпАП – перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше як на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here