Головна Новини На вихідних у Тернополі працюватиме Центр масової вакцинації від COVID-19

На вихідних у Тернополі працюватиме Центр масової вакцинації від COVID-19

12-13 червня у Тернополі працюватиме Центр масової вакцинації від COVID-19. Пройти імунізацію вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech жителі громади та області зможуть в Центрі дозвілля та молодіжних ініціатив імені Довженка, що на просп. Злуки, 45 з 9:00 до 16:00 год.

Для того, щоб отримати першу дозу вакцини від коронавірусу у Центрі масової вакцинації, необхідно попередньо записатися на вакцинацію через додаток «Дія» чи контакт-центр МОЗ, або звернутись до свого сімейного лікаря. Для підтвердження особи прийти на вакцинацію потрібно з паспортом або ідентифікаційним кодом.

Додамо, повністю вакцинованими вважаються громадяни лише після введення другої дози вакцини для кількадозних вакцин, які використовуються в Україні.

Тернополяни, котрі отримали першу дозу вакцини CoronaVac/Sinovac Biotech у Центрі масової вакцинації, другу дозу отримають у тому ж Центрі. Для проведення другого щеплення громадяни будуть запрошені телефонним дзвінком за контактом, який був залишений у Центрі.Друга доза вакцини CoronaVac/Sinovac Biotech повинна бути введена через 28 днів.