На виробництві у Тернопільській області смертельно травмовано 15 осіб
Органи державної статистики проводять обстеження з різних питань діяльності народногосподарського комплексу, зокрема щодо виробництва промислової і сільськогосподарської продукції, роботи будівельного комплексу і транспорту, інших видів діяльності, а також отриманого травматизму працюючими на цих виробництвах, про це Реально повідомило Головне управління статистики
Так, у 2011р. на підприємствах, в установах та організаціях області від травматизму, пов’язаного з виробництвом, потерпіла 71 особа, у т.ч. 11 жінок. Смертельно травмовано 15 осіб.

У порівнянні з 2010р. загальна кількість потерпілих від травматизму, пов’язаного з виробництвом, зменшилась на 5,3% (на 4 особи), смертельно травмованих – збільшилась на 36,4% (на 4 особи).

Більшість нещасних випадків (70,4%) сталися з організаційних причин. Найбільшу питому вагу потерпілих від нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, за основними видами подій складають падіння потерпілого, а також дія предметів та деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються (відповідно 22,6% та 21,1%).

Кількість людино-днів непрацездатності склала 2,2 тис. або в середньому 31,5 людино-днів на кожного потерпілого.

Матеріальні відшкодування потерпілим становили 100,6 тис.грн., у т.ч. за перші п’ять днів тимчасової непрацездатності, що оформлені листком непрацездатності, 25,3 тис.грн., інші нарахування потерпілим, членам сімей та утриманцям померлих, здійснені за рахунок коштів підприємств, склали 75,3 тис.грн.
Категорії: Новини

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: