Головна Новини На виробництві у Тернопільській області смертельно травмовано 15 осіб

На виробництві у Тернопільській області смертельно травмовано 15 осіб

Органи державної статистики проводять обстеження з різних питань діяльності народногосподарського комплексу, зокрема щодо виробництва промислової і сільськогосподарської продукції, роботи будівельного комплексу і транспорту, інших видів діяльності, а також отриманого травматизму працюючими на цих виробництвах, про це Реально повідомило Головне управління статистики

Так, у 2011р. на підприємствах, в установах та організаціях області від травматизму, пов’язаного з виробництвом, потерпіла 71 особа, у т.ч. 11 жінок. Смертельно травмовано 15 осіб.

У порівнянні з 2010р. загальна кількість потерпілих від травматизму, пов’язаного з виробництвом, зменшилась на 5,3% (на 4 особи), смертельно травмованих – збільшилась на 36,4% (на 4 особи).

Більшість нещасних випадків (70,4%) сталися з організаційних причин. Найбільшу питому вагу потерпілих від нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, за основними видами подій складають падіння потерпілого, а також дія предметів та деталей, що рухаються, розлітаються, обертаються (відповідно 22,6% та 21,1%).

Кількість людино-днів непрацездатності склала 2,2 тис. або в середньому 31,5 людино-днів на кожного потерпілого.

Матеріальні відшкодування потерпілим становили 100,6 тис.грн., у т.ч. за перші п’ять днів тимчасової непрацездатності, що оформлені листком непрацездатності, 25,3 тис.грн., інші нарахування потерпілим, членам сімей та утриманцям померлих, здійснені за рахунок коштів підприємств, склали 75,3 тис.грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here