Головна Новини На Борщівщині підприємець вкрав 400 тисяч гривень на ремонті дороги?

На Борщівщині підприємець вкрав 400 тисяч гривень на ремонті дороги?

На Тернопільщині завершено розслідування щодо підприємця та підрядника з ремонту дороги, які завищили вартість робіт на 400 тис грнТернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях за ч. 2 ст. 367 КК України стосовно місцевого підприємця та підрядника, через недбалість яких завищено вартість ремонту дороги у Борщівському районі Тернопільської області.

За версією слідства, підприємець на підставі договору підряду здійснював технічний нагляд за ремонтом однієї з вулиць у смт Скала – Подільська Борщівського району Тернопільської області, який виконувало ТОВ «Скала – Подільський спеціалізований кар’єр».

Через службову недбалість та неналежно проінспектовану якість укладення асфальтного покриття дороги, зробленого товариством, бюджету спричинено збитки на загальну суму понад 440 тис грн.

Під час досудового слідства для повного відшкодування завданих збитків, підрядник переуклав асфальтове покриття на вул. С. Крушельницької в смт Скала – Подільська.

За висновками експертів, відремонтована дорога тепер повністю відповідає вимогам якості за державними будівельними нормами.Розслідування, що здійснювали слідчі ГУНП в Тернопільській області, завершено.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here