![278346574_351392480355404_8474485076845245914_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278346574_351392480355404_8474485076845245914_n.jpg)
Учора близько опівдня, під час перевірки осіб та транспортних засобів на блокпостах, інспектори зупинили автомобіль Fiat, водій якого мав явні ознаки наркотичного сп’яніння. На іншому ж блокпосту через 10 хвилин патрульні виявили ознаки наркотичного сп’яніння вже у водія автомобіля Volkswagen.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/278496017_351392487022070_8849584862869220989_n.jpg)
В обох випадках водії в категоричній формі відмовились пройти огляд на стан сп’яніння в найближчому медичному закладі. Тож інспектори склали на водіїв протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП та направили автомобілі на арештмайданчик.