![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-30-640x480.jpg)
25-го травня о 22:01 на автодорозі М-30 “Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка” в с. Шибалин Бережанської територіальної громади Тернопільського району, відбулося ДТП. Водій автомобіля Volkswagen Passat, здійснюючи обгін, допустив зіткнення з трактором JONN DEERE, в результаті чого виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з вантажним автомобілем MAN.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-24-scaled.jpg)
На місце події залучався черговий караул 7-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління, котрим здійснено відключення АКБ та знерухомлення автомобіля Volkswagen Passat противідкатними опорами.
За допомогою гідравлічного інструмента WEBER – RESCUE RSU 210 Plus проводилося розрізання дверних петель автомобіля і стійки, проведено деблокування потерпілої, надано першу медичну допомогу з накладанням шийного комірця та передано працівникам КНП “ЦЕМД та МК” ТОР. Внаслідок ДТП двоє осіб травмовано, 1 особа загинула.