Головна Новини На Бережанщині зубний біль дитини мати “лікувала” стусанами

На Бережанщині зубний біль дитини мати “лікувала” стусанами

Про те, що дитина виховується в неналежних умовах, правоохоронцям Бережанського відділу поліції повідомила вчитель школи села Слов’ятин, де навчається дівчинка. Вона розповіла, що дитина декілька днів пропускала навчання, а до навчального закладу прийшла хвора та зі слідами побоїв.

Працівники поліції та соціальної служби виїхали за місцем проживання дитини та її батьків. Як з’ясувалося, на виховані у мешканки району четверо дітей, однак найгірше ставлення мати проявляє лише до наймолодшої, 9-річної донечки. Напередодні у дитини розболівся зуб, однак мати замість повести дитину до лікаря, надавала їй стусанів. Ухилення батьків від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення належного виховання неповнолітніх дітей – саме за такою статтею понесе відповідальність мешканка села Слов’ятин, – повідомляють на сторінці  Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Неприйнятними були й умови проживання дітей – у будинку немає опалення, усюди безлад та бруд. Поліцейські відвезли усіх на обстеження до районної лікарні. На матір складено адмінпротокол згідно статті 184 кодексу країни про адміністративні правопорушення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here