Головна Новини На базі Чортківської установи виконання покарань відбулись Міжрегіональні збори (Фото)

На базі Чортківської установи виконання покарань відбулись Міжрегіональні збори (Фото)

з робочим візитом 12 вересня з’їхалися до Чорткова чи не з усіх областей України начальники слідчих ізоляторів і установ виконання покарань (серед яких – представники вказаних із Маріуполя (Донецька область), Старобільська (Луганська), Ізмаїла (Одеська)), пише Чортків Сіті

Власне на базі Чортківської установи виконання покарань за № 26 під головуванням начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Олексія Бондаренка та начальника відділу організації діяльності слідчих ізоляторів Управління ДКВС України полковника внутрішньої служби Петра Лисака відбувся захід.

 

В часі урочистого шикування полковник Олексій Бондаренко торкнувся низки проблем, із якими зіштовхуються установи кримінально-виконавчої служби України:

– Перш за все – проблема недофінансування чи взагалі відсутність належного фінансування на потреби модернізації установ. До цього ж – неповна укомплектованість особового складу чи не в кожній установі відповідного призначення. Це, мабуть, спричинене тим, що зарплата службовців СІЗО та УВП є найнижчою серед усіх силових структур держави, що не відповідає ні рівню безпеки, ні відповідальності працівників. А також одне з важливих аспектів – це забезпечення належних умов (як роботи, так і відпочинку) для персоналу установи.

Полковник Бондаренко висловив відрадність щодо тісної співпраці з представниками обласної та міської влади, звернувшись із вдячністю безпосередньо до добродіїв Чортківщини – депутатів Тернопільської обласної ради Василя Градового, Василя Вислоцького, Володимира Заліщука; заступника Чортківського міського голови Романа Тимофія. У відповідь шановне товариство засвідчило про те, що з їхнього боку підтримка ніколи не бариться, що спільними зусиллями низка проблем вирішується й вирішуватиметься надалі, при цьому вручивши начальнику УВП № 26 Андрію Бойку, так би мовити, фінансову підмогу в конверті. Відтак п. Тимофій спрезентував гостям сувеніри з логотипами нашого міста.

 

 

Далі нарада поетапно проходила за робочим планом. У супроводі начальника Чортківської УВП (№26) підполковника внутрішньої служби Андрія Бойка учасники зібрання оглянули територію охоронюваної зони: місце розряджання та заряджання зброї; ділянки розміщення технічних засобів охорони установи;

 

приміщення – прийому та розміщення ув’язнених у збірному відділенні, медичної частини, камери-палати для хворих; соціально-виховної роботи із засудженими до вічного позбавлення волі;

 

відділення господарчого обслуговування; камер сектору максимального рівня безпеки та інші. В більшій частині приміщень уже проведено капітальний ремонт і укомплектовано необхідним інвентарем.

 

а також – показові виступи інспекторів-кінологів зі службовими собаками.

 

У ході зборів учасники обговорили ряд питань, зокрема: удосконалення практичних навичок роботи у сфері виконання кримінальних покарань, обговорення плану впровадження та практичного використання європейських стандартів і методів роботи, а також обмінялися передовим досвідом діяльності зазначених установ.

Наприкінці навчально-практичної частини зборів відбулося підведення підсумків роботи слідчих ізоляторів і установ виконання покарань в поточному періоді цього року, за результатами якого кращих співробітників заохочено правами керівництва установи та Адміністрації ДКВС України.

Фото Тетяни Лякуш

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here