![277523198_440131171278079_6258786312757780120_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/277523198_440131171278079_6258786312757780120_n-640x430.jpg)
Голова Тернопільської обласної ради відвідав тернопільських артилеристів на передових позиціях.
Разом з волонтерами Михайло Головко передав воїнам військову амуніцію, тепловізор, автомобіль, продукти та гостинці з рідного краю.
— Наші тернопільські артилеристи — гордість всієї України! Завдяки їхнім зусиллям ворог відступає від Києва! Висловив слова вдячності командиру підрозділу наших тернопільських артилеристів (позивний — ГРАНІТ) і всім нашим артилеристам за неоціненний вклад у Перемогу України,— каже Михайло Головко.— Сьогодні всі українці об’єднані спільною метою. Наш земляк Роман Цимбалюк допоміг коштами на придбання автомобіля і тепловізора. Відремонтувати автомобіль вдалося за сприяння ГО «Ветерани Патріотам» та Романа Мельника. Дякую, друзі!