Головна Новини Начальник міграційної служби Тернопільщини Ярослав Давибіда розповів про паспортні зміни

Начальник міграційної служби Тернопільщини Ярослав Давибіда розповів про паспортні зміни

Про  паспортні зміни у 2018-му розповів начальник міграційної служби Тернопільщини Ярослав Давибіда

Протермінували вклейку фото у паспорт-книжечку – його замінять на ID-картку

У громадян, які досягли 25- чи 45-річного віку, як і раніше є можливість обрати вклеювати фотокартку до паспорта у формі книжечки чи оформити ID-картку. Однак, слід зауважити, що для вклейки фото у підрозділ міграційної служби слід звернутися протягом місяця після досягнення відповідного віку. Якщо цього не зробити своєчасно, то обмін паспорта-книжечки на ID-картку здійснюватиметься в обов’язковому порядку.

Електронна черга у всіх підрозділах міграційної служби

 У 2018 році електронна черга для запису на оформлення паспорта громадянина України та ID-картки запрацювала у всіх територіальних підрозділах. Запис доступний на сайті ДМС за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/online.html . Також для громадян доступний запис через термінали у підрозділах міграційної служби і отримання послуги в порядку черговості звернення.

Затверджено порядок реєстрації в електронній черзі

Цей Порядок установлює механізм здійснення реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються міграційною службою.

Заяву для оформлення біометричних паспортів можна заповнити онлайн

У 2018-му на сайті ДМС запрацював ще один зручний електронний сервіс – заповнення заяви-анкети для оформлення біометричних паспортів онлайн. Зробити це можна за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/qr.html. Створення державних електронних сервісів спрощує одержання громадянами адміністративних послуг, скорочує час перебування у підрозділі міграційної служби, а відтак економить час.

Український паспорт для виїзду за кордон – 24 у світовому рейтингу

 За даними рейтингу Global Passport Power Rank 2018, український паспорт гарантує безвізові поїздки до 90 країн. Крім того, в 41 країні громадянин України може отримати візу по прибуттю, для відвідин ще 67 країн потрібно оформляти візу заздалегідь.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here