Головна Новини Наступний тиждень – Всеукраїнський тиждень права

Наступний тиждень – Всеукраїнський тиждень права

феміда

феміда5–10 грудня в Україні буде проведено Всеукраїнський тиждень права. Про це заявив міністр юстиції Олександр Лавринович, – повідомляє прес-служба Мін’юсту, пише ЗІК.


Міністр юстиції нагадав, що ця правоосвітня акція, яка стала в Україні традиційною, проводиться щорічно, в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який у світі відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

У цьогорічному Всеукраїнському тижні права передбачається проведення низки правоосвітніх заходів, майстер-класів провідних юристів, правових конкурсів та турнірів, надання безоплатних юридичних консультацій населенню, зокрема щодо порядку звернення та виконання рішень Європейського суду з прав людини, буде організовано проведення виставки-форуму «Правники – суспільству» та інші акції.

Заходи проводитимуться по всій Україні територіальними управліннями юстиції за підтримки Координаційної ради молодих юристів при Мін’юсті, представників юридичної професії, провідних адвокатів і правників України, юридичних фірм та правничих організацій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here