Головна Новини «Народжені у вишиванці»: тернопільські немовлята отримали подарунки

«Народжені у вишиванці»: тернопільські немовлята отримали подарунки

Традиційно до Дня вишиванки у Тернополі проходить особлива акція «Народжені у вишиванці» – немовлята отримують свої перші вишиті сорочки.

Міський голова Сергій Надал спільно із заступником міського голови Володимиром Дідичем, заступником директора міської лікарні №2 Тетяною Пискливець та начальницею управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей міської ради Христиною Білінською привітали матерів та малюків, які народились напередодні свята у пологовому відділенні КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2». Дітям подарували вишиті дитячі сукні та сорочки, які стануть оберегом від усього лихого та є символом нашого незламного українського духу.

«Для українця вишиванка – це не просто народний одяг. Це національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці. Вишиванка – це український національний символ, як герб, гімн та прапор. Вона допомагає зберігати глибоке коріння української нації та нашу давню ідентичність, – зазначає Сергій Надал. – Продовжуємо добу традицію – «Народжені у вишиванці» – та передаємо новонародженим тернополянам вишивані сорочки. Бажаю немовлятам, щоб вишиванка зігрівала їх теплом та благословляла на щасливе життя. І нехай вона буде для них справжнім оберегом і наші діти зростають у мирній країні».