Головна Новини Наркопритон у Тернополі об’єднав студентів з різних країн

Наркопритон у Тернополі об’єднав студентів з різних країн

У Тернополі правоохоронці затримали студентів-наркоторговців. Юнаки не стільки переймались наукою, скільки ретельно виготовляли, фасували та розповсюджували марихуану і дещо міцніше. До речі, серед їхніх клієнтів були й іноземні спудеї. Разом з реалізатором міліціонери затримали декількох покупців товару, повідомляє Номер один

І хоча працівникам ВБНОНу і так роботи вистачає, дана операція проходила у рамках профілактичних заходів під умовною назвою «Генофонд» (тривала з 20 по 30 квітня). Насамперед наркоспоживачів і збувачів шукали серед молоді. Відтак під час операції затримали ще студента.

«У 20-х числах квітня працівниками УБОЗу було задокументовано декілька випадків збуту наркотичних засобів курсантом військового ліцею, який знаходиться в селищі Коропець Монастириського району, – розповів начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВСУ в області Анатолій Сівчук. – Юнак реалізовував амфетаміни та марихуану як за місцем свого навчання, так і в Тернополі. Загалом задокументували 11 фактів збуту наркотичних засобів».

Горе-ліцеїста арештували та порушили проти нього кримінальну справу. Загалом же, аналізуючи результати операції, зазначив Анатолій Сівчук, менш ніж за тиждень правоохоронці зареєстрували 46 наркозлочинів за участю неповнолітніх, студентів та учнів ПТУ.

Крім того, у березні-квітні ц.р. під час операції «Батискаф» в області зафіксовано 6 злочинів, порушено 12 кримінальних справ. До речі, серед злочинців були і небезпечні рецидивісти.

«Під час оперативної закупівлі нами було проведено заходи відносно раніше сім разів судимого жителя Тернополя. Рецидивіст збував психотропну речовину «Субітекс», що використовується у замісній терапії, але за межами нашої держави. У нас він не використовується. Тобто він лікував наркозалежних осіб. У нас він заборонений в обігу і належить до психотропних речовин», – пояснив полковник міліції.

Загалом з початку року правоохоронці зареєстрували 230 злочинів з наркообігу, із них за збут дурману – 120, на території області виявлено та знешкоджено 8 наркопритонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here