Головна Новини Нардеп визволив з полону групу бранців

Нардеп визволив з полону групу бранців

10301291_277832415729891_7626459700402067771_n-300x215Народний депутат із Тернопільщини Михайло Апостол разом з переговорною групою визволив 14 полонених, двоє із яких родом з Тернопільщини.

«Визволення полонених надзвичайно складна робота. Особливо складно було визволяти чотирнадцять бійців разом із мешканцем Буданова Олександром Прекуратом, які довго перебували у полоні, декілька місяців біля російського кордону в Краснодоні, потім їх перевезли до Луганська звідки їх і забрали» – розповів Михайло Апостол.

Кількість полонених яких звільнила група переговірників разом з Михайлом Апостолом вже давно перейшла рубіж 50, а це врятовані життя чиїхось батьків і дітей, чоловіків, братів.

«Найскладніше коли 24 години на добу дзвонить телефон, і звідти йдуть питання про стан справ по визволенню того чи іншого полоненого земляка, а не взяти трубку означає розбити надії родичів, які дзвонять і бажають почути про звільнення» – каже Михайло Апостол.

Сьогодні Михайло Володимирович також перебував на Сході України і проводив переговори щодо звільнення. Дасть Бог, і чергова група полонених із різних куточків України зустрінеться зі своїми рідними.

1 коментар

  1. Оце справжній патріот! Апостола ще ніхто не бачив в камуфляжі та зі зброєю,але він робить реальні речі.Що не можна сказати про псевдо-патріотів Головка та інших свободівців,які тільки і вміють піаритись(робити фотосесії) та “дєрєбанити” людські гроші(мова йде не тільки про бюджетні кошти,але й про гроші зібрані на Майдан та АТО).СЛАВА ПАТРІОТАМ! свободівцям ГАНЬБА!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here