Головна Новини «Нам все вдалось!», – Богдан Юлик про Кубок України зі змішаних бойових...

«Нам все вдалось!», – Богдан Юлик про Кубок України зі змішаних бойових мистецтв MMA у Тернополі

Майже 400 спортсменів з 19 областей України впродовж двох днів у Тернополі змагалися за першість в октагоні. Кубок України зі змішаних бойових мистецтв MMA відбувся на найвищому рівні, запевняють організатори.

Чемпіонат приурочили Дню захисників та захисниць України. Співорганізатор спортивних змагань, голова обласних федерацій тайського боксу та змішаних бойових мистецтв ММА, засновник СК «Workout Hall» Богдан Юлик підкреслив, що Кубок України у Тернополі є обіцяним продовженням свята спорту для файномістян. 

У червні ми провели відкриту першість Тернопільської області з ММА. Гарно провели, було бомбезно, масштабно. Обіцяли продовження. Нам вдалося переконати керівництво федерації, що і Кубок України варто проводити у Тернополі. Ми дотримуємося своїх традицій та принципів – робити спорт доступним для всіх. Тож це, певно, чи не єдині змагання всеукраїнського рівня, де немає стартових внесків, а навпаки – за призові місця преміюють спортсменів”, – каже Богдан Юлик.

Чемпіонат такого рівня в обласному центрі проводять вкрай рідко, про це розповів президент Української федерації змішаних бойових мистецтв (UF MMA) Володимир Тесля. За його словами, Кубок України зазвичай відбувався у Києві в Палаці Спорту, але цьогоріч, через локдаун скасували чемпіонат Кубок Європи в Греції, а потім і в Грузії. Федерація запропонувала ще один варіант – Україну. 

Організація залишила за нами право провести чемпіонат Європи, тому нам терміново треба було провести всеукраїнські змагання,- розповідає Володимир Тесля. –  Ми почали питати, хто з областей зможе прийняти такого рівня змагання. Тернопільська область  в особі Богдана Юлика відгукнулася першою. Сказали, що готові прийняти в будь-який час. Я вважаю, що ми не прогадали і потрапили у ціль”

Учасників турніру прийшли підтримати відомі тернополяни та друзі федерації. 

Народний депутат України Іван Чайківський відзначив важливість проведення подібних змагань та підтримки молодих спортсменів: 

Я б хотів подякувати голові федерації пану Володимиру, голові обласної федерації пану Богдану, за те, що вони є лідерами для молоді, ініціаторами, які сьогодні популяризують такий непопулярний вид спорту як змішані єдиноборства. Хай вони це і надалі роблять. Як кажуть аграрії, коли ти посієш добре зерно, то воно добре і вродить. Якраз вони сьогодні сіють серед тих юнаків та дівчат це добре зерно, І я впевнений, що врожай буде незабаром”. 

На власному досвіді, скільки потрібно зусиль для організації та підготовки спортсменів до чемпіонату знає ще один гість Кубка України – багаторазовий чемпіон України, Європи та світу з бодибілдингу і пауерліфтингу Ігор Побер.

Честь і хвала Богдану Івановичу, який витратив дуже багато ресурсів –особистих, часу, матеріальних, який вкладає у тих хлопчиків, дає можливість їздити на змагання, у відрядження і на спортивні збори. Як людина, яка чотири роки пропрацювала обласним керівником спорту, знаю що це таке. Тож, ще раз йому дякую. Спорт потрібно популяризувати”, – зауважив Ігор Побер. 

Щодо результатів Кубка України зі змішаних бойових мистецтв MMA, то перше командне місце посіли одесити, срібло виборола команда Київської області, а бронзу додому повезла команда з Чернівецької області.

Спортсмени з Тернопільщини посіли 10 командне місце з 19. Щодо особистих перемог тернопільського «Workout Hall», то:

Юрій Чугай – 1 місце;

Єва Руль– 2 місце;

Дмитро Пелих – 2 місце;

Макар Дирда – 2 місце;

Максим Савчишин – 3 місце;

Тумаков Назарій – 3 місце. 

Голова обласної федерації змішаних бойових мистецтв Богдан Юлик підкреслив, що це достойні результати, які є стимулом для розвитку. І додав, що для тернополян організатори цього Кубка вже планують наступне спортивне свято:

Кубок України нам вдався! Бачу багато коментарів у соцмережах. Люди, наші глядачі, просто в захопленні, а це для нас – найкращий результат. Але на цьому свято спорту не завершується. До кінця року, якщо не введуть локдаун, на території Тернопільської області відбудеться професійний турнір WWFC”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here