Головна Новини Найкраща в Україні інтернет-сторінка в Теребовлянської гімназії

Найкраща в Україні інтернет-сторінка в Теребовлянської гімназії

З 1-го квітня школи Тернопільської області змагалися за звання кращого навчального закладу в Єдиному освітньому просторі, який організувала для них Всеукраїнська освітня мережа «Щоденник.ua», робота якої схвалена МОН (Наказ №1302 від 28.12.2010 та №302 від 1.04.2011) та Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.
Педагоги Тернопільщини популяризували свої навчальні заклади в Інтернеті, оформлювали сторінки шкіл на Всеукраїнському освітньому порталі, проявляли журналістські здібності у створенні електронної шкільної газети, надавали вільний доступ до електронних освітніх сервісів школярам та батькам, налагоджували дистанційні комунікації між учасниками навчального процесу в Інтернет-мережі. Одним словом, максимально впроваджували ІКТ-технології в своїх школах.
Переможцем стала Теребовлянська гімназія Тернопільської області.
Педагоги, учні та батьки цієї школи виявилися найкомпетентнішими у використанні освітніх комп’ютерних технологій в регіоні.

Олена Кириченко, керівник відділу розвитку Всеукраїнського освітнього проекту «Щоденник.ua» дала з цього приводу свій коментар:
«Інформаційно-комунікаційні технології – це саме те, чого зараз так не вистачає багатьом українським школам. Держава активно працює у цьому напрямку, не один раз вже нагадувалось, що вчитель обов’язково має володіти комп’ютером і використовувати освітні ІКТ-технології у школах. Ми, разом з Управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації., організували цей конкурс для того, щоб підвищити рівень комп’ютеризації шкіл і допомогти педагогам поглибити свої знання у використанні електронних сервісів. Школи показали дуже хороші результати і я хочу подякувати вчителям за те, що вони розуміють усю важливість використання ІКТ в освіті. Вітаємо переможців, на них вже чекають чудові призи від освітньої мережі «Щоденник.ua».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here