Головна Новини Найбільше порушень у Тернополі фіксуємо в комендантський час: добробат «Тайфун»

Найбільше порушень у Тернополі фіксуємо в комендантський час: добробат «Тайфун»

Порушення комендантської години, нетверезі кермувальники та наркотики – це те, з чим стикаються під час патрулювання бійці добровольчого батальйону «Тайфун», які пильнують за порядком та охороняють громадський спокій у Тернополі. Днями на сторінці батальйону в соцмережах вкотре опублікували звіт діяльності.

Зауважимо, бійці батальйону «Тайфун» працюють спільно з поліцією і цілодобово дбають про безпеку тернополян та гостей міста в цей непростий час. У батальйоні кажуть, що найбільше порушень, як і раніше, фіксують в комендантську годину. І більшість громадян, які порушують вимоги воєнного часу, перебувають в стані сп’яніння.

Нерідкість – п’яні за кермом. У батальйоні кажуть – не лише дбають про те, аби вчасно відреагувати на порушення, а й спостерігають за розвитком ситуації в плані відповідальності. Так, днями міськрайонний суд прийняв рішення позбавити одного із порушників права керувати автомобілем на рік та призначив штраф – 17 тисяч гривень. Нагадаємо, саме наші бійці затримали нетверезого кермувальника Volkswagen Т-5 ще на початку травня.

Впродовж минулих двох тижнів подібні випадки були знову. Наприклад, одного з таких порушників затримали за кермом мотоцикла (ВО5778АА). На чоловіка склали 2 протоколи: водіння в стані алкогольного сп’яніння та відсутність водійського посвідчення. Ще один чоловік у стані сп’яніння кермував самокатом.

Патрулюючи місто, бійці добробату звертають увагу на всіх осіб, які здаються підозрілими. І зазвичай, кажуть, підозри підтверджуються – впродовж минулих двох тижнів на вулицях міста виявили 3-х чоловіків з інших регіонів, які, як виявилося, підозрювані у вчиненні крадіжок. Цих осіб передали у відділення поліції.

Профілактичних бесід з тими, хто перебував в громадських місцях після початку комендантської години впродовж вищезазначеного періоду було проведено понад сотню. Майже половина з цих осіб перебували в стані сп’яніння.

Важливо і те, що патрулі продовжують виявляти на вулицях міста і осіб, які мають з собою, або перебувають під дією наркотичних чи інших заборонених речовин. Таких громадян відразу передають поліції і нерідко виявляється, що вони «закладчики» – ті, хто розповсюджує наркотичні речовини.

Окрім цього, щотижня бійці батальйону «Тайфун» відвідують осіб, які перебувають під адміністративним наглядом. До прикладу, минулого тижня перевірили двох осіб, які звільнені з місць позбавлення волі та ще кількох осіб, які перебувають під домашнім арештом.

Хочемо нагадати, що в Тернополі та області комендантська година триває з 23:00 до 5:00. У цей час пересуватися містом без відповідного дозволу – заборонено. Також громадянам варто постійно мати з собою документи, які посвідчують особу.